185 000 €
2102 €/m²
Property 44245 photo 1
Property 44245 photo 2
Property 44245 photo 3
Property 44245 photo 4
Property 44245 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 1974
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 88 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 5510 €/m²
  • Kod objekta 65764
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 1987 €/m²
  • Kod objekta 63391
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64835
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66066
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod objekta 65357
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3773 €/m²
  • Kod objekta 65220
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65091
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter