500 000 €
2273 €/m²
Property 60133 photo 1
Property 60133 photo 2
Property 60133 photo 3
Property 60133 photo 4
Property 60133 photo 5
Property 60133 photo 6
Property 60133 photo 7
Property 60133 photo 8
Property 60133 photo 9
Property 60133 photo 10
Property 60133 photo 11
Property 60133 photo 12
Property 60133 photo 13
Property 60133 photo 14
Property 60133 photo 15
Property 60133 photo 16
Property 60133 photo 17
Property 60133 photo 18
Property 60133 photo 19
Property 60133 photo 20
Property 60133 photo 21
Property 60133 photo 22
Property 60133 photo 23
Property 60133 photo 24
Property 60133 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 220 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 30111
  • Kvadratura 505 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
475 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 13121
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 23811
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
520 000 € 1890 €/m²
  • Kod objekta 41223
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
580 000 € 2577 €/m²
  • Kod objekta 48778
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
510 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 42005
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63276
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
690 000 € 1864 €/m²
  • Kod objekta 64529
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
700 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 4223
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter