Prodaja - Kuća 400 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Rafina
700 000 €
1750 €/m²
Property 4223 photo 1
Property 4223 photo 2
Property 4223 photo 3
Property 4223 photo 4
Property 4223 photo 5
Property 4223 photo 6
Property 4223 photo 7
Property 4223 photo 8
Property 4223 photo 9
Property 4223 photo 10
Property 4223 photo 11
Property 4223 photo 12
Property 4223 photo 13
Property 4223 photo 14
Property 4223 photo 15
Property 4223 photo 16
Property 4223 photo 17
Property 4223 photo 18
Property 4223 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 400 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 29767
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 28611
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
580 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 49250
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
800 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 64888
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
690 000 € 1864 €/m²
  • Kod objekta 64529
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 7177
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod objekta 38432
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Kod objekta 21817
  • Kvadratura 430 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
650 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 30273
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 19405
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter