700 000 €
2800 €/m²
Property 23811 photo 1
Property 23811 photo 2
Property 23811 photo 3
Property 23811 photo 4
Property 23811 photo 5
Property 23811 photo 6
Property 23811 photo 7
Property 23811 photo 8
Property 23811 photo 9
Property 23811 photo 10
Property 23811 photo 11
Property 23811 photo 12
Property 23811 photo 13
Property 23811 photo 14
Property 23811 photo 15
Property 23811 photo 16
Property 23811 photo 17
Property 23811 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1982
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 250 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Kod objekta 21817
  • Kvadratura 430 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
800 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 15474
  • Kvadratura 464 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 28611
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod objekta 38432
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 1969 €/m²
  • Kod objekta 24120
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
650 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 29458
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
600 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 11012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 23473
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 1651 €/m²
  • Kod objekta 47148
  • Kvadratura 545 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
660 000 € 6947 €/m²
  • Kod objekta 27967
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter