690 000 €
1865 €/m²
Property 64529 photo 1
Property 64529 photo 2
Property 64529 photo 3
Property 64529 photo 4
Property 64529 photo 5
Property 64529 photo 6
Property 64529 photo 7
Property 64529 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 11
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 370 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
865 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 49883
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
580 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 49250
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
600 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 11012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
650 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 41560
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
975 000 € 2437 €/m²
  • Kod objekta 30734
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
950 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 14724
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
850 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 29759
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 1651 €/m²
  • Kod objekta 47148
  • Kvadratura 545 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 28611
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter