510 000 €
2833 €/m²
Property 42005 photo 1
Property 42005 photo 2
Property 42005 photo 3
Property 42005 photo 4
Property 42005 photo 5
Property 42005 photo 6
Property 42005 photo 7
Property 42005 photo 8
Property 42005 photo 9
Property 42005 photo 10
Property 42005 photo 11
Property 42005 photo 12
Property 42005 photo 13
Property 42005 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1990
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 180 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
650 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 41560
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
420 000 € 2270 €/m²
  • Kod objekta 4279
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
420 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 19544
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
420 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 23169
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 61660
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
660 000 € 3882 €/m²
  • Kod objekta 23806
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 1608 €/m²
  • Kod objekta 7610
  • Kvadratura 342 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
704 000 € 2707 €/m²
  • Kod objekta 13601
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 2577 €/m²
  • Kod objekta 48778
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
630 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 7503
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter