600 000 €
1188 €/m²
Property 30111 photo 1
Property 30111 photo 2
Property 30111 photo 3
Property 30111 photo 4
Property 30111 photo 5
Property 30111 photo 6
Property 30111 photo 7
Property 30111 photo 8
Property 30111 photo 9
Property 30111 photo 10
Property 30111 photo 11
Property 30111 photo 12
Property 30111 photo 13
Property 30111 photo 14
Property 30111 photo 15
Property 30111 photo 16
Property 30111 photo 17
Property 30111 photo 18
Property 30111 photo 19
Property 30111 photo 20
Property 30111 photo 21
Property 30111 photo 22
Property 30111 photo 23
Property 30111 photo 24
Property 30111 photo 25
Property 30111 photo 26
Property 30111 photo 27
Property 30111 photo 28
Property 30111 photo 29
Property 30111 photo 30
Property 30111 photo 31

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1987
  • Broj soba: 10
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 505 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63203
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 29458
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
530 000 € 1827 €/m²
  • Kod objekta 14276
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
600 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 30111
  • Kvadratura 505 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
650 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 30273
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
580 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 49250
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
610 000 € 2440 €/m²
  • Kod objekta 58268
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
500 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 60133
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
660 000 € 6947 €/m²
  • Kod objekta 27967
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10

Prijava za Newsletter