40 000 €
26 €/m²
Property 35139 photo 1
Property 35139 photo 2
Property 35139 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1520 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
55 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 7353
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
45 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 52785
  • Kvadratura 6600 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
43 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 31150
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
33 000 €
  • Kod objekta 3680
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
35 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37558
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
35 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 31017
  • Kvadratura 5325 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
37 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 56998
  • Kvadratura 306 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
35 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 10512
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
50 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 65478
  • Kvadratura 963 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter