45 000 €
106 €/m²
Property 63336 photo 1
Property 63336 photo 2
Property 63336 photo 3
Property 63336 photo 4
Property 63336 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 120 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 423 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 338 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
39 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65481
  • Kvadratura 563 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
60 000 € 226 €/m²
  • Kod objekta 57936
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
45 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 32073
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 38999
  • Kvadratura 6830 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 59214
  • Kvadratura 4490 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48962
  • Kvadratura 467 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
48 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 31015
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
50 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 62226
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
60 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 12758
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter