65 000 €
91 €/m²
Property 56884 photo 1
Property 56884 photo 2
Property 56884 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 713 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 570 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 35639
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
85 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 50684
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 59052
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 38717
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
75 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 39884
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
95 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 33086
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
70 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 63376
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
62 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63431
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 4100 m
Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62135
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter