45 000 €
18 €/m²
Property 54379 photo 1
Property 54379 photo 2
Property 54379 photo 3
Property 54379 photo 4
Property 54379 photo 5
Property 54379 photo 6
Property 54379 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od grada: 1500 km
  • Udaljenost od aerodroma: 120 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2500 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 42 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
60 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 51577
  • Kvadratura 222 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 294 €/m²
  • Kod objekta 52483
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
55 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 39559
  • Kvadratura 206 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
40 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 36912
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
40 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 55984
  • Kvadratura 159 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
50 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56547
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
60 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 51599
  • Kvadratura 19704 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
48 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 17762
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
55 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 39976
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter