Na upit
Property 59037 photo 1
Property 59037 photo 2
Property 59037 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 742 kv.m. na Olimpska regija.Полягає в процесі інтеграції у план міста.

Za prodaju
153 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 58308
  • Kvadratura 844 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
70 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 59052
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
80 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 62225
  • Kvadratura 925 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
16 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 59100
  • Kvadratura 415 m²
  • Udaljenost od mora 370 m
Za prodaju
13 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 58111
  • Kvadratura 313 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 63371
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
18 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63148
  • Kvadratura 668 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
190 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 62912
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
230 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59380
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
50 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61066
  • Kvadratura 568 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter