309 000 €
2377 €/m²
Property 59963 photo 1
Property 59963 photo 2
Property 59963 photo 3
Property 59963 photo 4
Property 59963 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16,5 km

Opis

Na prodaju stan od 130 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
266 000 € 2742 €/m²
  • Kod objekta 62059
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 62449
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 3653 €/m²
  • Kod objekta 63264
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 3466 €/m²
  • Kod objekta 64478
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 65005
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 4416 €/m²
  • Kod objekta 65758
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65761
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter