260 000 €
3467 €/m²
Property 64478 photo 1
Property 64478 photo 2
Property 64478 photo 3
Property 64478 photo 4
Property 64478 photo 5
Property 64478 photo 6
Property 64478 photo 7
Property 64478 photo 8
Property 64478 photo 9
Property 64478 photo 10
Property 64478 photo 11
Property 64478 photo 12
Property 64478 photo 13
Property 64478 photo 14
Property 64478 photo 15
Property 64478 photo 16
Property 64478 photo 17
Property 64478 photo 18
Property 64478 photo 19
Property 64478 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, ostavu.

Za prodaju
235 000 € 3560 €/m²
  • Kod objekta 64868
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 3405 €/m²
  • Kod objekta 64951
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65208
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod objekta 65259
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 3770 €/m²
  • Kod objekta 65294
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65296
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65759
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
227 000 € 3847 €/m²
  • Kod objekta 65760
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
228 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 65827
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter