Property 62059 photo 1
Property 62059 photo 2
Property 62059 photo 3
Property 62059 photo 4
Property 62059 photo 5
Property 62059 photo 6
Property 62059 photo 7
Property 62059 photo 8
Property 62059 photo 9
Property 62059 photo 10
Property 62059 photo 11
Property 62059 photo 12
Property 62059 photo 13
Property 62059 photo 14
Property 62059 photo 15
Property 62059 photo 16
Property 62059 photo 17
Property 62059 photo 18
Property 62059 photo 19
Property 62059 photo 20
Property 62059 photo 21
Property 62059 photo 22
Property 62059 photo 23
Property 62059 photo 24
Property 62059 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1969
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 97 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
215 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 60056
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65761
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod objekta 64595
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod objekta 59875
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 64651
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 64546
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63988
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter