Property 65758 photo 1
Property 65758 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 8. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
235 000 € 1991 €/m²
  • Kod objekta 34721
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 2181 €/m²
  • Kod objekta 56651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 56787
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod objekta 58876
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 3257 €/m²
  • Kod objekta 62892
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 62913
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod objekta 65259
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
215 000 € 3706 €/m²
  • Kod objekta 65295
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
217 000 € 2047 €/m²
  • Kod objekta 65855
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter