285 000 € 275 000 €
3438 €/m²
Property 63865 photo 1
Property 63865 photo 2
Property 63865 photo 3
Property 63865 photo 4
Property 63865 photo 5
Property 63865 photo 6
Property 63865 photo 7
Property 63865 photo 8
Property 63865 photo 9
Property 63865 photo 10
Property 63865 photo 11
Property 63865 photo 12
Property 63865 photo 13
Property 63865 photo 14
Property 63865 photo 15
Property 63865 photo 16
Property 63865 photo 17
Property 63865 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Sprat: 6. sprat
  • Godina izgradnje: 1960
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup za osobe sa invaliditetom

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 48551
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 64591
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 36771
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 41515
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 60737
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 3770 €/m²
  • Kod objekta 65294
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 1991 €/m²
  • Kod objekta 34721
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
405 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 41514
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter