315 000 €
2423 €/m²
Property 59875 photo 1
Property 59875 photo 2
Property 59875 photo 3
Property 59875 photo 4
Property 59875 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16,5 km

Opis

Na prodaju stan od 130 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod objekta 62082
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 62663
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63988
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod objekta 64493
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 64543
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 64546
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 64548
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 64644
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 64651
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 64676
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter