300 000 €
2913 €/m²
Property 64493 photo 1
Property 64493 photo 2
Property 64493 photo 3
Property 64493 photo 4
Property 64493 photo 5
Property 64493 photo 6
Property 64493 photo 7
Property 64493 photo 8
Property 64493 photo 9
Property 64493 photo 10
Property 64493 photo 11
Property 64493 photo 12
Property 64493 photo 13
Property 64493 photo 14
Property 64493 photo 15
Property 64493 photo 16
Property 64493 photo 17
Property 64493 photo 18
Property 64493 photo 19
Property 64493 photo 20
Property 64493 photo 21
Property 64493 photo 22
Property 64493 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 1990
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 103 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i lift.

Za prodaju
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 57270
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod objekta 57578
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 4731 €/m²
  • Kod objekta 61420
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod objekta 61611
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
430 000 € 5119 €/m²
  • Kod objekta 61615
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 6379 €/m²
  • Kod objekta 61622
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod objekta 63896
  • Kvadratura 81 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 64644
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter