Property 63988 photo 1
Property 63988 photo 2
Property 63988 photo 3
Property 63988 photo 4
Property 63988 photo 5
Property 63988 photo 6
Property 63988 photo 7
Property 63988 photo 8
Property 63988 photo 9
Property 63988 photo 10
Property 63988 photo 11
Property 63988 photo 12
Property 63988 photo 13
Property 63988 photo 14
Property 63988 photo 15
Property 63988 photo 16
Property 63988 photo 17
Property 63988 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1954
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Podno grejanje
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Na Prodaju Renoviran Stan – 50 m² – Centar Soluna

Površina: 50 m²

Sprat: Polusuterenski (mezanin)

Sobe: 1 spavaća | 1 kupatilo | Otvorena kuhinja-dnevna soba

Godina izgradnje: 1954

Renoviran: Potpuno, završeno 2025.

Stanje: Odlično

🏡 Opis Nekretnine

Prodaje se potpuno renoviran i namešten stan površine 50 m² u polusuterenu zgrade u centru Soluna, u ulici Tsimiski – jednoj od najprometnijih i najpoznatijih ulica u gradu. Samo 1 minut hoda od Bele Kule. Lokacija pruža brz pristup javnom prevozu, prodavnicama, univerzitetima i turističkim atrakcijama.

Renoviranje je trajalo godinu dana i završeno je 2025. godine. Uključuje:

  • Nove zidove i izolaciju
  • Zamenu svih elektro i vodovodnih instalacija
  • Sistem podnog grejanja
  • Klima uređaj visoke efikasnosti
  • Novi protočni bojler
  • Spoljna termoizolacija
  • Stan je u potpunosti namešten (kao na slikama)

Stan se uspešno izdaje preko Airbnb platforme i ostvaruje godišnji prihod od oko 30.000 €. Spreman za useljenje ili dalju investicionu eksploataciju.

• Strogi centar
  • 100 m od Bele Kule
  • 300 m od šetališta
  • Blizu univerziteta, Agia Sofije, Egnatie
  • Neposredan pristup autobusima, bankama, supermarketima i radnjama

Za prodaju
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod objekta 59875
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
299 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 59899
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
309 000 € 2376 €/m²
  • Kod objekta 59963
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 3585 €/m²
  • Kod objekta 59982
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 2795 €/m²
  • Kod objekta 61245
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod objekta 62082
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 62449
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 62663
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 3653 €/m²
  • Kod objekta 63264
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter