320 000 €
3556 €/m²
Property 64548 photo 1

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i tende, parking, baštu, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 62449
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 3653 €/m²
  • Kod objekta 63264
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63988
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod objekta 64493
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 64591
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 4202 €/m²
  • Kod objekta 65070
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 65292
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65761
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter