108 000 €
3600 €/m²
Property 59744 photo 1
Property 59744 photo 2
Property 59744 photo 3
Property 59744 photo 4
Property 59744 photo 5
Property 59744 photo 6
Property 59744 photo 7
Property 59744 photo 8
Property 59744 photo 9
Property 59744 photo 10
Property 59744 photo 11
Property 59744 photo 12

Detalji

  • Godina renoviranja: 2024
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Satelitska televizija

Opis

Na prodaju stan od 30 kv.m u Atini. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63856
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
130 000 € 1529 €/m²
  • Kod objekta 28736
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 60320
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 66037
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod objekta 57535
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod objekta 34859
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
129 000 € 1869 €/m²
  • Kod objekta 63309
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
130 000 € 3023 €/m²
  • Kod objekta 41183
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
161 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 53260
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
150 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 41135
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter