Property 60320 photo 1
Property 60320 photo 2
Property 60320 photo 3
Property 60320 photo 4
Property 60320 photo 5
Property 60320 photo 6
Property 60320 photo 7
Property 60320 photo 8
Property 60320 photo 9
Property 60320 photo 10
Property 60320 photo 11
Property 60320 photo 12

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 72 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
180 000 € 1914 €/m²
  • Kod objekta 54756
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
184 000 € 1672 €/m²
  • Kod objekta 54850
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
138 000 € 1703 €/m²
  • Kod objekta 61494
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 57476
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 66092
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 3133 €/m²
  • Kod objekta 60915
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2468 €/m²
  • Kod objekta 66047
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1769 €/m²
  • Kod objekta 53236
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 65937
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter