129 000 €
1870 €/m²
Property 63309 photo 1
Property 63309 photo 2
Property 63309 photo 3
Property 63309 photo 4
Property 63309 photo 5

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 1962
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 69 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Zgrada bez lifta.

Za prodaju
152 000 € 3304 €/m²
  • Kod objekta 60187
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 35874
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
150 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 35934
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 1652 €/m²
  • Kod objekta 44137
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
155 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 64864
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 1703 €/m²
  • Kod objekta 61494
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 57556
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 37128
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 61701
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 41135
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter