Prodaja - Mezoneta 92 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Neos Kosmos
320 000 €
3478 €/m²
Property 54314 photo 1
Property 54314 photo 2
Property 54314 photo 3
Property 54314 photo 4
Property 54314 photo 5
Property 54314 photo 6
Property 54314 photo 7
Property 54314 photo 8
Property 54314 photo 9
Property 54314 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 92 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na 7. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
400 000 € 4705 €/m²
  • Kod objekta 54390
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 66053
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 22434
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
285 000 € 1759 €/m²
  • Kod objekta 54695
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3140 €/m²
  • Kod objekta 64607
  • Kvadratura 121 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod objekta 59146
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 34583
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod objekta 61749
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 57167
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter