160 000 € 108 000 €
13 €/m²
Property 56827 photo 1
Property 56827 photo 2
Property 56827 photo 3
Property 56827 photo 4
Property 56827 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
230 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 41967
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
130 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 59114
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
140 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42793
  • Kvadratura 19700 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
214 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 50338
  • Kvadratura 4423 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
160 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 65747
  • Kvadratura 51985 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 41759
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
200 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 50672
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 63359
  • Kvadratura 2049 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
205 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 59117
  • Kvadratura 2035 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m

Prijava za Newsletter