120 000 €
75 €/m²
Property 57918 photo 1
Property 57918 photo 2
Property 57918 photo 3
Property 57918 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1600 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 50255
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
140 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 42785
  • Kvadratura 1247 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
120 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 56751
  • Kvadratura 3732 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
120 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 57918
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 54604
  • Kvadratura 2199 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
128 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 64004
  • Kvadratura 997 m²
  • Udaljenost od mora 1670 m
Za prodaju
152 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 39347
  • Kvadratura 4647 m²
  • Udaljenost od mora 4200 m
Za prodaju
150 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65428
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
130 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 59114
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m

Prijava za Newsletter