120 000 €
63 €/m²
Property 51455 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1900 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
110 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56431
  • Kvadratura 3700 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 49098
  • Kvadratura 2375 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
107 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 45854
  • Kvadratura 5071 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 47008
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
160 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 62877
  • Kvadratura 2454 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
130 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 59114
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
110 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 44087
  • Kvadratura 1541 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 54330
  • Kvadratura 28752 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
120 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 63847
  • Kvadratura 2922 m²
  • Udaljenost od mora 740 m
Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter