Property 63153 photo 1
Property 63153 photo 2
Property 63153 photo 3
Property 63153 photo 4
Property 63153 photo 5
Property 63153 photo 6
Property 63153 photo 7
Property 63153 photo 8
Property 63153 photo 9
Property 63153 photo 10
Property 63153 photo 11
Property 63153 photo 12
Property 63153 photo 13
Property 63153 photo 14
Property 63153 photo 15
Property 63153 photo 16
Property 63153 photo 17
Property 63153 photo 18
Property 63153 photo 19
Property 63153 photo 20
Property 63153 photo 21
Property 63153 photo 22
Property 63153 photo 23
Property 63153 photo 24
Property 63153 photo 25

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1938
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 95 kv.m u Atini. Stan se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
270 000 € 6136 €/m²
  • Kod objekta 66013
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65349
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod objekta 65303
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 64940
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
295 000 € 3390 €/m²
  • Kod objekta 63307
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 3918 €/m²
  • Kod objekta 63032
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 65385
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter