310 000 €
2562 €/m²
Property 62253 photo 1
Property 62253 photo 2
Property 62253 photo 3
Property 62253 photo 4
Property 62253 photo 5
Property 62253 photo 6
Property 62253 photo 7
Property 62253 photo 8
Property 62253 photo 9
Property 62253 photo 10
Property 62253 photo 11
Property 62253 photo 12
Property 62253 photo 13
Property 62253 photo 14

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2005
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 121 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
340 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65001
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63508
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 63487
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 63668
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
263 000 € 5977 €/m²
  • Kod objekta 65216
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5510 €/m²
  • Kod objekta 65764
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64942
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter