407 000 €
2928 €/m²
Property 54377 photo 1
Property 54377 photo 2
Property 54377 photo 3
Property 54377 photo 4
Property 54377 photo 5
Property 54377 photo 6
Property 54377 photo 7
Property 54377 photo 8
Property 54377 photo 9
Property 54377 photo 10
Property 54377 photo 11
Property 54377 photo 12
Property 54377 photo 13
Property 54377 photo 14

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 139 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod objekta 65669
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 60109
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
339 000 € 4985 €/m²
  • Kod objekta 57978
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60365
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 8387 €/m²
  • Kod objekta 58357
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
385 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 58954
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 57679
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod objekta 64893
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter