400 000 €
5882 €/m²
Property 52191 photo 1
Property 52191 photo 2
Property 52191 photo 3
Property 52191 photo 4
Property 52191 photo 5
Property 52191 photo 6
Property 52191 photo 7
Property 52191 photo 8
Property 52191 photo 9
Property 52191 photo 10
Property 52191 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 68 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod objekta 64893
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60368
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 57469
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
417 000 € 4738 €/m²
  • Kod objekta 58965
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod objekta 65344
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
596 000 € 6850 €/m²
  • Kod objekta 65343
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
344 000 € 5134 €/m²
  • Kod objekta 57977
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60361
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter