435 000 €
4531 €/m²
Property 65321 photo 1
Property 65321 photo 2
Property 65321 photo 3
Property 65321 photo 4
Property 65321 photo 5
Property 65321 photo 6
Property 65321 photo 7
Property 65321 photo 8
Property 65321 photo 9
Property 65321 photo 10
Property 65321 photo 11
Property 65321 photo 12
Property 65321 photo 13
Property 65321 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1983
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 96 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila, WC. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i kamin, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod objekta 64833
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 57679
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 57670
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 65334
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
497 000 € 4688 €/m²
  • Kod objekta 58947
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod objekta 65669
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 64296
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
475 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 65939
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
391 000 € 4654 €/m²
  • Kod objekta 58962
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod objekta 65321
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter