Prodaja - Stan 405 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
800 000 €
1975 €/m²
Property 52316 photo 1
Property 52316 photo 2
  • Kod objekta 52316
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 405 m²
  • Površina placa 150 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 405 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 62306
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
695 000 € 5696 €/m²
  • Kod objekta 65652
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 4320 €/m²
  • Kod objekta 38732
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 64496
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod objekta 65052
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
745 000 € 4656 €/m²
  • Kod objekta 34315
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
765 000 € 8315 €/m²
  • Kod objekta 58415
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
675 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 56769
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 030 000 € 6688 €/m²
  • Kod objekta 65335
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter