420 000 €
3818 €/m²
Property 59328 photo 1
Property 59328 photo 2
Property 59328 photo 3
Property 59328 photo 4
Property 59328 photo 5
Property 59328 photo 6
Property 59328 photo 7
Property 59328 photo 8
Property 59328 photo 9
Property 59328 photo 10
Property 59328 photo 11

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 119 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje.

Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60364
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
411 000 € 4670 €/m²
  • Kod objekta 58959
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 4866 €/m²
  • Kod objekta 57974
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
345 000 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 62550
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 65334
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod objekta 65669
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
339 000 € 4985 €/m²
  • Kod objekta 57978
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65001
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 65462
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod objekta 65344
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter