850 000 €
6693 €/m²
Property 58091 photo 1
Property 58091 photo 2
Property 58091 photo 3
Property 58091 photo 4
Property 58091 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju stan od 127 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Kod objekta 65336
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 38656
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 34147
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Kod objekta 64235
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 36714
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod objekta 38662
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 62009
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 6692 €/m²
  • Kod objekta 58091
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter