Prodaja - Stan 175 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
800 000 €
4571 €/m²
Property 34147 photo 1
Property 34147 photo 2
Property 34147 photo 3
Property 34147 photo 4
Property 34147 photo 5
Property 34147 photo 6
Property 34147 photo 7
Property 34147 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 175 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
780 000 € 6393 €/m²
  • Kod objekta 65771
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 7251 €/m²
  • Kod objekta 64741
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 8315 €/m²
  • Kod objekta 58415
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 10843 €/m²
  • Kod objekta 64234
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 6896 €/m²
  • Kod objekta 36956
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
745 000 € 4656 €/m²
  • Kod objekta 34315
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 56370
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter