Prodaja - Mezoneta 230 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
950 000 €
4130 €/m²
Property 3090 photo 1
Property 3090 photo 2
Property 3090 photo 3
Property 3090 photo 4
Property 3090 photo 5
Property 3090 photo 6
Property 3090 photo 7
Property 3090 photo 8
Property 3090 photo 9
Property 3090 photo 10
Property 3090 photo 11
Property 3090 photo 12
Property 3090 photo 13
Property 3090 photo 14
Property 3090 photo 15
Property 3090 photo 16
Property 3090 photo 17
Property 3090 photo 18
Property 3090 photo 19

Detalji

  • Godišnja isplativost: 18,95%
  • Broj soba: 4: 3 спальни, гостиная, кухня, 3 ванные (одна из них с джакузи)
  • Ostale pogodnosti: сад с барбекю, частный бассейн, сигнализация, автономное отопление, кондиционер в каждом помещении, проводка для спутникового тв, хорошая звуко- и теплоизоляция
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 230 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking, lift.

Prodaje se prelepa vila  u prestižnom predgrađu Atine, Voula. Ovo je jedan od najbogatijih i najelitnijih južnih okruga glavnog grada. Vila ima pametan dizajn: uključuje unutrašnji balkon sa vidljivim dnevnim boravkom sa kaminom. Veličina kuće je 230 kvadratnih metara i sastoji se od tri spavaće sobe (jedna sa kupatilom), prostranog dnevnog boravka sa kaminom, kuhinje i 2 kupatila. Kuća ima alarmni sistem, postoji individualno grejanje, klima uređaj u svim prostorijama, dobra toplotna i zvučna izolacija, postoji ožičenje za satelitsku TV, postoji lift. Postoji parking prostor za 2 automobila.

Kuća ima susednu teritoriju od 130 kvadratnih metara sa privatnim bazenom. Tu je vidikovac i roštilj. Kuća je sa pogledom na  prekrasan pogled na more. Na pješačkoj udaljenosti do prodavnica i autobuskih stanica. 800 metara od šetališta na plaži.

Za prodaju
895 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 14287
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56947
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Kod objekta 19657
  • Kvadratura 232 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Kod objekta 64180
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod objekta 51492
  • Kvadratura 289 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod objekta 58420
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63853
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Kod objekta 19509
  • Kvadratura 306 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Kod objekta 57179
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter