Prodaja - Zemljište 612 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Methoni Makrigialos
60 000 €
98 €/m²
Property 57899 photo 1
Property 57899 photo 2
Property 57899 photo 3
Property 57899 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 612 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 490 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60522
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
75 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 52867
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 38717
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
50 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 56137
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
75 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 60194
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 62146
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
87 000 € 348 €/m²
  • Kod objekta 52123
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
55 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 60982
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 45216
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 35326
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter