Prodaja - Zemljište 20000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Olimpiaki Akti
75 000 €
3 €/m²
Property 52867 photo 1
Property 52867 photo 2
Property 52867 photo 3
Property 52867 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 2500 km
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 20000 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
65 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 56884
  • Kvadratura 713 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 28795
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 35639
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
74 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 61450
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60522
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 44968
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
85 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 65451
  • Kvadratura 517 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
80 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 50736
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
100 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 25739
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
80 000 € 179 €/m²
  • Kod objekta 34740
  • Kvadratura 445 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter