55 000 €
73 €/m²
Property 60982 photo 1
Property 60982 photo 2
Property 60982 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 750 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 74 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
66 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 51924
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 47236
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
50 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 65478
  • Kvadratura 963 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
50 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 34453
  • Kvadratura 994 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
75 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 64743
  • Kvadratura 12006 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
48 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 60015
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
45 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 53297
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
65 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 55866
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter