87 000 €
348 €/m²
Property 52123 photo 1
Property 52123 photo 2
Property 52123 photo 3
Property 52123 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 250 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
80 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 28740
  • Kvadratura 852 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
130 000 € 265 €/m²
  • Kod objekta 51604
  • Kvadratura 490 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
75 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 30614
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
130 000 € 896 €/m²
  • Kod objekta 38835
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
80 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 62225
  • Kvadratura 925 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 28795
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
75 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 52611
  • Kvadratura 401 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 46769
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
75 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 64743
  • Kvadratura 12006 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter