Prodaja - Zemljište 450 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
60 000 €
133 €/m²
Property 38717 photo 1
Property 38717 photo 2
Property 38717 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 450 kv.m. na Olimpska regija.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
65 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 31080
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
80 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 62483
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
80 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 62225
  • Kvadratura 925 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
60 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 59214
  • Kvadratura 4490 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
55 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 42360
  • Kvadratura 712 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
55 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 60470
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
60 000 € 226 €/m²
  • Kod objekta 57936
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
70 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 39087
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter