2 103 000 € 1 894 000 €
105 €/m²
Property 16555 photo 1
Property 16555 photo 2
Property 16555 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 17934 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 3000 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 30474
  • Kvadratura 29063 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
2 953 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 64250
  • Kvadratura 96000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 935 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64251
  • Kvadratura 100000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod objekta 49950
  • Kvadratura 5256 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 16555
  • Kvadratura 17934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 830 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 36085
  • Kvadratura 19017 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 50803
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 670 000 € 494 €/m²
  • Kod objekta 41749
  • Kvadratura 5400 m²
  • Udaljenost od mora 370 m
Za prodaju
2 346 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 50279
  • Kvadratura 44000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m

Prijava za Newsletter