Prodaja - Zemljište 55000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Lasithi Mapa sajta
1 760 000 €
32 €/m²
Property 40470 photo 1
Property 40470 photo 2
Property 40470 photo 3
Property 40470 photo 4
Property 40470 photo 5
Property 40470 photo 6
Property 40470 photo 7
Property 40470 photo 8
Property 40470 photo 9

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 460 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 55000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 10000 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Within the plot there is a complex of houses with total coverage of 437,52sqm which consists of 4 ground floor houses of 302,62sqm in total and 3 apartments 134,90sqm in total.

Za prodaju
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44015
  • Kvadratura 15503 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod objekta 29228
  • Kvadratura 2070 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 16555
  • Kvadratura 17934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33978
  • Kvadratura 37064 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 35220
  • Kvadratura 24233 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 62848
  • Kvadratura 4112 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod objekta 49950
  • Kvadratura 5256 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m
Za prodaju
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62446
  • Kvadratura 150000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter