Property 48743 photo 1
Property 48743 photo 2
Property 48743 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 17497 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 428 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62446
  • Kvadratura 150000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 100 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 12486
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Kod objekta 10632
  • Kvadratura 1293 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 070 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 38960
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod objekta 40583
  • Kvadratura 2425 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 136 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 32760
  • Kvadratura 2130 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 54603
  • Kvadratura 11799 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 096 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51472
  • Kvadratura 12735 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 12485
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m

Prijava za Newsletter