637 000 €
2548 €/m²
Property 28756 photo 1
Property 28756 photo 2
Property 28756 photo 3
Property 28756 photo 4
Property 28756 photo 5
Property 28756 photo 6
Property 28756 photo 7
Property 28756 photo 8
Property 28756 photo 9
Property 28756 photo 10
Property 28756 photo 11
Property 28756 photo 12
Property 28756 photo 13
Property 28756 photo 14
Property 28756 photo 15
Property 28756 photo 16
Property 28756 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 10
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 250 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, baštu, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8218
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
720 000 € 3891 €/m²
  • Kod objekta 14330
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
765 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 63731
  • Kvadratura 308 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
550 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 22334
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
950 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 5162
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
720 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 63578
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
700 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 36507
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 36274
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
510 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 65685
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
950 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62318
  • Kvadratura 497 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter