650 000 €
4305 €/m²
Property 62910 photo 1
Property 62910 photo 2
Property 62910 photo 3
Property 62910 photo 4
Property 62910 photo 5
Property 62910 photo 6
Property 62910 photo 7
Property 62910 photo 8
Property 62910 photo 9
Property 62910 photo 10
Property 62910 photo 11
Property 62910 photo 12
Property 62910 photo 13
Property 62910 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 151 kv.m u Atini. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
920 000 € 2875 €/m²
  • Kod objekta 62424
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
765 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 63731
  • Kvadratura 308 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
570 000 € 2590 €/m²
  • Kod objekta 61879
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
525 000 € 2282 €/m²
  • Kod objekta 63437
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
830 000 € 4108 €/m²
  • Kod objekta 60770
  • Kvadratura 202 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2719 €/m²
  • Kod objekta 63576
  • Kvadratura 239 m²
  • Udaljenost od mora 1250 m
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 36274
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
680 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 16614
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8218
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
700 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 36507
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter