530 000 €
2120 €/m²
Property 58432 photo 1
Property 58432 photo 2
Property 58432 photo 3
Property 58432 photo 4
Property 58432 photo 5
Property 58432 photo 6
Property 58432 photo 7
Property 58432 photo 8
Property 58432 photo 9
Property 58432 photo 10
Property 58432 photo 11
Property 58432 photo 12
Property 58432 photo 13
Property 58432 photo 14
Property 58432 photo 15
Property 58432 photo 16
Property 58432 photo 17
Property 58432 photo 18
Property 58432 photo 19
Property 58432 photo 20
Property 58432 photo 21
Property 58432 photo 22
Property 58432 photo 23
Property 58432 photo 24
Property 58432 photo 25
Property 58432 photo 26
Property 58432 photo 27
Property 58432 photo 28
Property 58432 photo 29
Property 58432 photo 30
Property 58432 photo 31
Property 58432 photo 32
Property 58432 photo 33
Property 58432 photo 34

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 250 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od kupatila. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 31877
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
430 000 € 1726 €/m²
  • Kod objekta 63236
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
640 000 € 1205 €/m²
  • Kod objekta 57705
  • Kvadratura 531 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
500 000 € 2840 €/m²
  • Kod objekta 33505
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
500 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 30951
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 13073
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 22334
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8218
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
765 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 51826
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter