600 000 €
6 €/m²
Property 25388 photo 1
Property 25388 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7700 m
  • Udaljenost od grada: 8 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 94000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града.

Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
490 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 11133
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 29407
  • Kvadratura 10025 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
800 000 € 199 €/m²
  • Kod objekta 22088
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
500 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 9740
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
800 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22872
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
750 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40478
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
530 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29696
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
500 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 10252
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter